Коронавірус відступає: в Італії зафіксували найнижчий за майже місяць показник смертності

Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус відступає: в Італії зафіксували найнижчий за майже місяць показник смертності

Фото: Associated Press

В країні кількість померлих від ускладнень COVID-19 наближається до 20 тисяч.

У неділю, 12 квітня, в Італії підтвердили 431 летальний випадок нового типу коронавірусу COVID-19.

Це найнижчий добовий приріст смертності від 19 березня, коли від ускладнень інфекції померли 427 пацієнтів. Про це повідомляє портал Worldometer, який у режимі реального часу цілодобово збирає статистику з усього світу.

Найвищий показник летальних випадків в Італії зафіксували 27 березня, коли недуга забрала 919 життів. 

Водночас, за добу нову коронавірусну інфекцію в країні підхопили ще понад чотири тисячі осіб. Загалом від початку спалаху італійські медики підтвердили COVID-19 у понад 156,3 тисяч пацієнтів. 19 899 із них померли, тоді як 34 211 одужали та виписалися з медзакладів.

Італія - третя за кількістю випадків зараження новим коронавірусом країна світу. Нагадаємо, що найгіршу ситуацію нині спостерігають у Сполучених Штатах Америки, де у неділю повідомили про добовий антирекорд смертності від ускладнень нової недуги.

Ексклюзив ТСН.Тижня: як українські лікарі допомагають італійським у боротьбі з коронавірусом

Ексклюзив ТСН.Тижня: як українські лікарі допомагають італійським у боротьбі з коронавірусом

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19. У самому Китаї її раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса. Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

В Україні 3 березня заступник міністра охорони здоров'я Віктор Ляшко заявив, що в Чернівцях зафіксували перший випадок інфікування COVID-19. Зараження виявили у чоловіка, який повернувся з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом і ця цифра продовжила зростання. Водночас перший хворий із Чернівців успішно вилікувався та був виписаний з лікарні

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
32к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація