Коронавірус в Україні вперше від літа почав йти на спад: у МОЗ пояснили причини

Коронавірус в Україні вперше від літа почав йти на спад: у МОЗ пояснили причини

Фото: Associated Press

В Україні фіксують позитивну динаміку з коронавірусом.

Коронавірусом в Україні за минулий тиждень інфікувалася найменша кількість людей вперше від серпня 2020 року. Так, кількість хворих зменшилась майже на 7,5 тисячі.

Про це сказав міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу 7 грудня.

За його словами, тенденція до зниження спостерігається завдяки дотриманню обмежень і карантину вихідного дня. Втім, Степанов уточнив, що максимального ефекту, зниження на 20% захворюваності, карантин вихідного дня не показав.

Зокрема, від 30 листопада до 6 грудня в Україні виявили загалом 89 322 хворих на коронавірус. А від 23 до 29 листопада було навпаки більше інфікованих - 96 936 випадків.

"Я вам хочу повідомити, що починаючи від кінця серпня вперше ми отримали зменшення кількості захворівших, порівняно з позаминулим тижнем. Причиною стало виконання протиепідемічних заходів. Це ще одне підтвердження того, що карантин вихідного дня спрацював, і це ми бачимо по цифрах. Так, ми не отримали максимальний ефект (зниження кількості хворих на 20%), але ми отримали скорочення динаміки", – заявив очільник МОЗ.

Водночас як запевнив Степанов, зменшення кількості виявлених хворих не пов'язане із кількістю зроблених тестів. За його інформацією, упродовж минулого тижня в Україні провели 279 тис. тестів на коронавірус. Стільки ж зробили і позаминулого тижня.

Також, як розповів Степанов, минулого тижня 10 100 пацієнтів ушпиталили до медзакладів, а позаминулого тижня – 11 606. Така позитивна динаміка, наголосив голова МОЗ, також зафіксована вперше від кінця літа.

Нагадаємо, сьогодні, 7 грудня, в Україні зафіксували найменший приріст хворих на коронавірус за останній час. За добу підтвердили COVID-19 у 8 641 людей.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація