Коронавірус в Україні: у МОЗ розповіли, чи планують будувати тимчасові госпіталі для хворих

Коронавірус в Україні: у МОЗ розповіли, чи планують будувати тимчасові госпіталі для хворих

Фото: УНІАН

Наразі у МОЗ опрацьовують таку ідею.

У Міністерстві охорони здоров’я наразі триває процес погодження наказу про можливе облаштування тимчасових госпіталів для хворих на нову коронавірусну інфекцію.

Про це на брифінгу 7 квітня заявив заступник міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко.

"Наразі у МОЗ проходить погодження наказ МОЗ про тимчасові вимоги, про рекомендації до розгортання тимчасових госпіталів для розміщення хворих із коронавірусною хворобою. Наша мета і наша пропозиція – ці госпіталі розгортати для тих, у кого буде легкий перебіг хвороби, але в кого не буде можливості ізолюватися у зв’язку із тими чи іншими причинами", - пояснив він.

За словами Ляшка, це дозволить медикам краще наглядати за хворими і у разі погіршення їхнього стану оперативно доправляти до медичних закладів, де можна проводити реанімаційні заходи.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Без госпіталізації та операцій - у медзакладах запроваджено карантин

Без госпіталізації та операцій - у медзакладах запроваджено карантин

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація