Коронавірус в Україні: Кличко та Садовий розповіли про відсутність палат для VIP-пацієнтів

Коронавірус в Україні: Кличко та Садовий розповіли про відсутність палат для VIP-пацієнтів

Фото: УНІАН

У столиці пацієнтів поки що приймають переважно в одну лікарню.

У Києві та Львові не буде спеціальних палат для VIP-пацієнтів, які інфікуються новим коронавірусом COVID-19. Виняток буде в столиці для керівництва держави.

"Що стосується VIP-палат, нібито, для депутатів та інших чиновників, у випадку їхнього захворювання на коронавірусну інфекцію - такого немає! Я підняв інформацію щодо розпорядження, яке поширюють сьогодні ЗМІ. Зараз з’ясовуємо всі деталі. Поки скажу одне: справді, завжди так було, що перші особи держави - президент, прем'єр-міністр, голова Верховної Ради - на випадок захворювання повинні мати певні умови. Окремі палати і щоб поряд перебувала державна охорона. Така практика завжди була. І, до речі, не лише в Україні. Але такі умови можуть стосуватися виключно керівництва держави", - зазначив міський голова Києва Віталій Кличко.

Нині є чимало чуток, ніби Олександрівська – це VIP-лікарня.

"Олександрівська лікарня є базовою. І переважно всіх хворих чи з підозрою на короновірус сьогодні відправляють туди. Якщо збільшуватиметься кількість хворих, ми будемо лікувати їх і в інших визначених і підготовлених для цього лікарнях. Таких сьогодні в столиці сім, включно з Олександрівською. І їхній список опублікований", - уточнив Кличко.

У цьому списку також є міські лікарні №4 та №9, дитяча лікарня №1, дитяча інфекційна лікарня, пологові будинки №3 та №5.

Про відсутність VIP-палат запевнив і мер Львова Андрій Садовий.

"У львівських лікарнях жодних спецпалат для "коронавірусних" VIP-клієнтів не буде. Дай Боже всім здоров'я, але лікуватимуть усіх, у кого виникне така потреба, в рівних умовах! Якщо хтось з поважних осіб надміру почав переживати за стан наших лікарень, завжди можна долучитись до допомоги львівським медикам", - написав Садовий.

У львівських лікарнях жодних спецпалат для «коронавірусних» VIP-клієнтів не буде. Дай Боже ВСІМ здоров‘я, але...

Опубліковано Андрій Садовий Середа, 25 березня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

25 березня Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація