Коронавірус в Україні: імунолог спрогнозував кількість смертей від COVID-19 до весни 2021 року

Дата публікації
Перегляди
7595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коронавірус в Україні: імунолог спрогнозував кількість смертей від COVID-19 до весни 2021 року

Фото: Роман Балук

У листопаді в середньому помирають від COVID-19 щодня 170 осіб (від усіх причин - 1700), каже Андрій Волянський.

Коронавірус в Україні з січня по березень 2021 року може забрати життя ще 20 тисяч українців. Утім, до настання тепла 40-50% населення вже буде матиме імунітет до COVID-19.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав педіатр, імунолог Андрій Волянський.

За його словами, вересневі 50 летальних випадків від коронавірусу на добу, як і жовтневі 80, далеко позаду.

"У листопаді в Україні в середньому помирає від COVID щодня 170 осіб (від усіх причин - 1700). Чи буде більше? З оглядкою на сусідню Польщу, де населення теж близько 40 мільйонів і помирає щодня 400-600 осіб, наші сьогоднішні 150-250 здаються майже нешкідливими. Експоненціальне зростання не може тривати довго, скоро має відбутися вирівнювання. Я сподіваюся - на рівні середніх 200 в грудні", - каже лікар.

За підрахунками Андрія Волянського, станом на 1 січня може бути 18-20 тисяч смертей від коронавірусу. А ось після настання тепла захворюваність піде на спад.

"Протягом холодних місяців (січень-березень) можна очікувати ще 20 тисяч летальних випадків, потім інтенсивність епідемії знизиться. Чи не через вакцину, її на той час ще не буде. Через закінчення холодного сезону і завдяки тому, що 40-50% українців вже будуть імунозахищені", - зазначив Андрій Волянський і опублікував графіки, на яких зображені прогнози на найближчі місяці. 

Нагадаємо, раніше колишній керівник Державної санітарної служби Святослав Протас заявив, що локдаун в Україні не потрібен. За його словами, вже 30% українців перехворіли на COVID-19 і мають антитіла. 

Чи буде "новорічний локдаун" та на які розваги можна розраховувати

Чи буде "новорічний локдаун" та на які розваги можна розраховувати

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
7595
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація