Коронавірус в Україні будуть виявляти за 15 хвилин: Ляшко повідомив деталі

Коронавірус в Україні будуть виявляти за 15 хвилин: Ляшко повідомив деталі

Фото: Associated Press

Сімейні лікарі та мобільні бригади отримають нові тести.

Тестування на коронавірус в Україні стане більш доступним і оперативним. Дізнатися про діагноз COVID-19 можна буде уже за 15-20 хвилин.

Про це під час брифінгу в Міністерстві охорони здоров'я повідомив заступник міністра здоров'я країни, головний санітарний лікар Віктор Ляшко.

"До сімейних лікарів і мобільних бригад найближчим часом буде поставлено нові експрес-тести на антигени, які дозволять упродовж 15-20 хвилин проводити діагностику біля ліжка хворого, або у разі звернення хворого до свого сімейного лікаря", - сказав Ляшко.

Він також додав, що наразі приватні лабораторії надають допомогу державним у тестуванні.

"Кожна державна лабораторія має свою потужність. Якщо в якомусь регіоні кількість зразків, які приходять в лабораторію, перевищує її можливості, ця лабораторія заключає договори з приватними і передає їм на дослідження ці зразки", - повідомив Віктор Ляшко. Він додав, що в цьому разі тестування ПЛР-методом є безкоштовним.  

Нагадаємо, раніше Віктор Ляшко заявив, що існує ризик, що Україна із другого етапу реагування на коронавірус перейде на третій, коли почнуть розгортати тимчасові госпіталі у пристосованих приміщеннях. 

Максим Степанов про коронавірус: ми наближаємося до дуже негативного сценарію

Максим Степанов про коронавірус: ми наближаємося до дуже негативного сценарію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
1126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація