Коронавірус в Україні 12 серпня: зміна правил карантину та десять регіонів із найгіршими показниками

В Україні зафіксовано 84 548 інфікованих коронавірусом та 1 970 летальних випадків.

Коронавірус в Україні 12 серпня: зміна правил карантину та десять регіонів із найгіршими показниками

© Associated Press

Кількість інфікованих коронавірусом в Україні упродовж доби збільшилася на 1 433 нових випадки. Станом на 20:00 12 серпня відомо про 84 548 хворих у країні. Кількість летальних випадків сягнула 1 970 людей. Кількість одужалих уже 45 686.

ТСН.ua підготував матеріал про поширення коронавірусу в Україні, а також про інфікування українців.

Географія поширення коронавірусу 

Як повідомилиу Міністерстві охорони здоров'я, в Україні наразі 84 548 лабораторно підтверджених випадків COVID-19.

Найбільше випадків зараження упродовж доби виявили у Києві - 182 інфікованих COVID-19. До слова, кілька днів поспіль у столиці фіксували менше ста випадків. Летальних випадків за добу не зареєстровано. 

У Львівській області - додалося 166 хворих. У регіоні також зафіксували один летальний випадок. Загалом в області не змогли побороти недугу 310 інфікованих.

Найменше випадків коронавірусу (менше десяти) виявили лише у чотирьох областях. Десять хворих з коронавірусом додалося у Черкаській області. Плюс п'ять нових випадків зараження зафіксували у Херсонській областій. У Кіровоградській та Луганській областях захворіло по троє осіб. 

Областей, де б не зафіксували жодного випадку інфікування, немає.

Детальна ситуація з інфікуванням коронавірусом в областях станом на 12 серпня має такий вигляд:

  • м. Київ — 9869 (+192)

  • Вінницька область — 3043 (+41)

  • Волинська область — 4423 (+48)

  • Дніпропетровська область — 1602 (+31)

  • Донецька область — 1011 (+29)

  • Житомирська область — 2215 (+37)

  • Закарпатська область — 5946 (+71)

  • Запорізька область — 971 (+12)

  • Івано-Франківська область — 6039 (+128)

  • Кіровоградська область — 728 (+3)

  • Київська область — 4307 (+68)

  • Львівська область — 11308 (+166)

  • Луганська область — 160 (+3)

  • Миколаївська область — 744 (+15)

  • Одеська область — 4458 (+94)

  • Полтавська область — 514 (+11)

  • Рівненська область — 7114 (+96)

  • Сумська область — 716 (+14)

  • Тернопільська область — 3413 (+38)

  • Харківська область — 5169 (+139)

  • Херсонська область — 276 (+5)

  • Хмельницька область — 1413 (+37)

  • Чернівецька область — 6980 (+113)

  • Черкаська область — 1049 (+10)

  • Чернігівська область — 1080 (+42)

Нові правила карантину

Кабінет Міністрів під час засідання у середу, 12 серпня, вніс зміни до адаптивного карантину, який триває в країні щонайменше до кінця серпня. 

Рівень захворюваності визначатиметься за трьома показниками: заповненість ліжок, рівень тестувань, а також рівень нових захворювань на 100 тисяч населення за 14 днів. 

Зміниться й середня кількість тестувань. Вона повинна становити не менше ніж 24 на сто тисяч населення протягом останніх семи днів. Показник захворюваності не має перевищувати базовий рівень ― 40 випадків на 100 тисяч населення протягом 14 днів. 

Якщо заповнюваність ліжок буде понад 50%, то в регіоні вводиться помаранчевий рівень. Якщо показник перевищить 75%, то червоний.

Комісія ухвалює рішення про встановлення рівня епідеміологічної небезпеки кожні сім днів. Рішення про послаблення рівня небезпеки не може бути переглянуте раніше, ніж за два тижні - через 14 днів.

Регіони, не готові до послаблення карантину

Станом на середу, 12 серпня, в Україні карантин не дозволено послаблюватиКиєву та дев'ятьом областям. 

Слід зауважити, що в регіонах перевищені ті чи ті показники, які дозволили б пом'якшити обмеження. Приміром, у Львівській області та столиці перевищені показники завантаженості ліжок у лікарнях. На Буковині другий день поспіль показник завантаженості ліжок нижче половини: становить 47,12%.

Наразі не готові пом'якшувати обмеження:

  • Київ (завантаженість ліжок 50,17%)

  • Волинська область (виявлення 13,74%);

  • Житомирська область (виявлення 11,89%);

  • Івано-Франківська область (виявлення 17,64%);

  • Львівська область (завантаженість ліжок 52,81%);

  • Одеська область (динаміка 27,23%);

  • Рівненська область (виявлення 16,52%);

  • Сумська область (динаміка 47,81%);

  • Харківська область (виявлення 13,48%);

  • Чернівецька область (виявлення 18,79%).

Нагадаємо:

  • У Львівській області збільшили кількість тестувань на коронавірус: оприлюднено результати

  • У харківському театрі опери та балету зафіксували спалах коронавірусу

  • "Пандемія нарощує темп": у Донецькій області новим коронавірусом заразилася понад тисяча людей

  • В інспекції Чернівецької міськради зафіксували спалах коронавірусу

  • У виправній колонії на Волині виявили спалах коронавірусу

  • Віктор Ляшко прокоментував, наскільки ефективна російська вакцина від коронавірусу

  • Світ в стані біологічної війни: секретар РНБО вважає коронавірус страшнішим за ядерну зброю


Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie