Коронавірус в театрі імені Франка: чи дотримувався заклад карантину та коли відновляться вистави

Коронавірус в театрі імені Франка: чи дотримувався заклад карантину та коли відновляться вистави

Троє акторів захворіли на COVID-19.

У національному театрі імені Франка відкриття сезону перенесли на два тижні, до жовтня. Там на COVID-19 захворіло щонайменше троє акторів — Лесь і Назар Задніпровські та Поліна Лазова. Ще четверо чекають результатів тесту на коронавірус.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Для глядачів та сторонніх людей двері до театру зачинені. Не можна заходити й акторам. Національний театр імені Франка — на карантині. У акторів виявили коронавірус. Захворіли щонайменше троє. Лесь та Назар Задніпровські почуваються добре і перебувають удома. А от Поліну Лазову шпиталізували до Олександрівської лікарні. 

Усі троє були ведучими ювілейного концерту на честь століття театру близько двох тижнів тому. В адміністрації закладу припускають, уже тоді вони могли бути хворими. Вірус, на думку керівництва, принесли Назар і Лесь Задніпровські. Останній, кажуть, симптоми приховував. Актор звинувачення відкидає. 

Театр Франка працював майже все літо. Тут переконують: заходів безпеки дотримувались. Та от Поліна Лазова каже, що на святкуванні 100-річчя закладу карантин ігнорували.

"Два вечори поспіль були повні зали гостей без масок, повна сцена людей без масок. Я не розумію, на виставах сидять у масках глядачі, а на ювілеї — ні! Як це розуміти?", — говорить вона.

Актори, які захворіли, не були в театрі вже майже два тижні. Їхні колеги або на самоізоляції, або здають тести.  

Відкриття сезону в театрі перенесли на 1 жовтня. Глядачів, які вже встигли придбати квитки, просять не хвилюватися. Вистави вони зможуть побачити, щойно актори одужають.  

Національний театр імені Франка переносить відкриття сезону через COVID-19

Національний театр імені Франка переносить відкриття сезону через COVID-19

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація