Коронавірус в Одесі набирає обертів: хворих госпіталізуватимуть ще у дві лікарні

Коронавірус в Одесі набирає обертів: хворих госпіталізуватимуть ще у дві лікарні

Фото: УНІАН

Всього в Одесі теперь шість медзакладів приймають на лікування інфікованих коронавірусом.

В Одесі ще дві лікарні прийматимуть інфікованих коронавірусом. Хворих на COVID-19 одеситів тепер будуть госпіталізовувати також в міські кліничні лікарні № 1 та 10.

Про це повідомила директорка департаменту охорони здоров'я Одеської міськради Олена Якименко на засіданні оперативного штабу.

Раніше лікарні № 1 та 10 були у резерві. Наразі всього в Одесі шість медзакладів приймають на лікування інфікованих коронавірусом. 

Як додала Якименко, через те, що епідемічна ситуація в Одесі стрімко погіршується, доводиться збільшувати ліжковий фонд. За словами чиновниці, в наявності є 657 ліжок, з яких 620 звичайних та лише 37 реанімаційних, 187 ліжок з підключенням до кисню. 

Наразі 260 хворих на COVID-19 лікуються в інфекційній лікарні, 49 з них — у важкому стані, ще одна людина підключена до ШВЛ, інші 210 осіб — у середньому стані. Водночас в різних медзакладах Одеси на лікуванні перебувають ще 564 людини з пневмонією.

Також, за словами Олени Якименко, зараз формують п'яту бригаду по забору тестів на дому.

"Згідно з протоколом, одна бригада повинна в місяць робити 150 тестів, а у нас вони роблять 1500, працюючи з колосальним перевантаженням", - повідомила Якименко.

Нагадаємо, станом на 7 вересня в Одеській області зареєстровано 145 нових випадків інфікування коронавірусно. інфекцією. Одна людина померла. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація