Коронавірус у Європі: школи у Польщі будуть зачинені до Різдва

Коронавірус у Європі: школи у Польщі будуть зачинені до Різдва

Фото: Associated Press

Наступного тижня у Польщі знову відкриють торговельні центри.

Торговельні центри та магазини в Польщі знову відкриються від 28 листопада, повідомив прем'єр-міністр країни Матеуш Моравецький у суботу, 21 листопада. При цьому прем'єр наголосив, що магазини та ТЦ зможуть працювати лише, якщо дотримуватимуться правил запобігання поширенню коронавірусу. Інакше вони будуть закриті. Таким чином уряд Польщі хоче простимулювати роздрібну торгівлю на період підготовки до Різдва 25 грудня.

"Ці рішення можуть врятувати сотні тисяч робочих місць, саме тому ми їх ухвалюємо", - сказав Моравецький, передає інформагентство Reuters.

При цьому дистанційне навчання в усіх школах буде подовжено до різдвяних канікул. Цього року період зимових шкільних канікул буде однаковим у всій Польщі - від 4 до 17 січня. Раніше канікули у польських регіонах впроваджували в різні часові періоди.

Так само до Різдва у Польщі не працюватимуть ресторани, бари, фітнес-студії та культурні заклади.

Моравецький закликав людей святкувати Різдво лише з найближчими членами сім'ї та уникати подорожей.

"Попереду 100 днів солідарності", - сказав глава польського уряду.

У Польщі за останню добу виявили 24213 нових випадків інфікування коронавірусом та зареєстрували 574 смерті, повідомило Міністерство охорони здоров'я країни. Найбільше заражень підтвердили у регіоні навколо Варшави - там виявили понад три тисячі випадків за добу.

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

Карантинні обмеження: як закордоном стримують розповсюдження коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація