Коронавірус у США: Байден хоче, щоб американці носили маски впродовж перших 100 днів його президентства

Коронавірус у США: Байден хоче, щоб американці носили маски впродовж перших 100 днів його президентства

Фото: Associated Press

Байден також пообіцяв зробити щеплення від коронавірусу одразу після підтвердження її безпеки.

Новообраний президент США Джо Байден планує закликати всіх американців носити захисні маски впродовж ста днів після інавгурації, запланованої на 20 січня 2021 року.

Про це повідомляє The Guardian.

"Я попрошу громадськість носити маски впродовж ста днів. Лише 100 днів, не назавжди. Я думаю, що ми побачимо значне зменшення", — наголосив він, додавши, що планує видати наказ щодо необхідності використання масок у федеральних будівлях, а також під час міждержавних перевезень.

Окрім того, Байден пообіцяв якнайшвидше розпочати вакцинацію від COVID-19, зазначивши, що зробить щеплення від коронавірусу після того, як головний інфекціоніст країни Ентоні Фаучі підтвердить безпечність вакцин, які очікують на затвердження американськими регуляторними органами.

“Коли доктор Фаучі скаже, що у нас є вакцина, і вона безпечна, я стоятиму перед громадськістю. Сталося те, що люди втратили віру в здатність вакцини працювати, тому важливо, що роблять президент і віцепрезидент". Раніше новообрана віцепрезидентка США Камала Гарріс заявляла, що охоче зробить щеплення.

За словами Байдена, Фаучі продовжить виконувати обов'язки директора Національного інституту алергії та інфекційних хвороб. Він обіймає цю посаду від 1984 року. Новообраний президент додав, що запропонував Фаучі стати його головним медичним радником і бути частиною команди COVID-19, яка консультує його щодо пандемії.

Напередодні Байден пообіцяв виділити мільярди доларів на те, щоб взяти коронавірус під контроль.

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

Повʼязані теми:

Наступна публікація