Коронавірус у Львівській області встановив новий антирекорд: за добу 240 нових інфікованих

Коронавірус у Львівській області встановив новий антирекорд: за добу 240 нових інфікованих

Фото: УНІАН

Від початку пандемії жертвами COVID-19 у регіоні стали вже 117 людей.

У Львівській області за минулу добу лабораторні центри провели 1146 ПЛР-тестів, з яких 240 – позитивні. Це найбільша кількість інфікованих коронавірусом, виявлених у регіоні від початку пандемії.

Про це повідомляє офіційний телеграм-канал "Львів VS коронавірус".

Також зазначається, що станом на 08:00 23 червня у Львові та області вже 4220 підтверджених випадків інфікування COVID-19.

Фото: Львів VS коронавірус

Як повідомляє у Facebook лікар-інфекціоніст Львівської клінічної інфекційної лікарні Ігор Берник, від початку пандемії у регіоні від недуги померло 117 осіб.

Станом на ранок 23 червня у інфекційній лікарні Львова перебуває 192 пацієнти, із них - 133 з підтвердженим діагнозом Covid-19, серед яких 21 медичний працівник. Стан хворих у відділеннях переважно тяжкий, отримують медичну допомогу. У відділенні інтенсивної терапії - 7 хворих. На ШВЛ перебуває – 2 пацієнти (віком 66 років і 72 роки), у тяжкому стані, з ускладненнями основного захворювання та супутніми хворобами. Хворим проводиться комплекс діагностичних та лікувальних заходів.

За попередню добу в області за результатами ПЛР-діагностики, ще у 240 ос. (20,9% від обстежень) позитивний результат на...

Опубліковано Igor Bernyk Понеділок, 22 червня 2020 р.

Нагадаємо, за минулу добу коронавірус в Україні виявили у 833 осіб, зафіксовано 23 летальних випадки, 314 пацієнтів одужали.

Різке збільшення хворих на коронавірус в Україні – Секретні матеріали

Різке збільшення хворих на коронавірус в Україні – Секретні матеріали

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація