Коронавірус почав втричі частіше вражати молодь: у ВООЗ назвали причини тенденції

Коронавірус почав втричі частіше вражати молодь: у ВООЗ назвали причини тенденції

Ілюстрація / Фото: Associated Press

Молоді люди рідше користуються масками.

Коронавірусом почало заражатися усе більше молодих людей віком від 15 до 24 років. Від початку пандемії втричі зросла кількість молоді, яка підхопила COVID-19.

Про це свідчать дані Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), пише газета El Pais.

У ВООЗ вважають, що це пов'язано із тим, що молодь усе більше нехтує носінням масок, не дотримується дистанції, чимало часу проводить в нічних клубах, на пляжах, що призводить до збільшення ризику до зараження. 

"Молоді люди, як правило, менш пильні в носінні масок і соціальному дистанціювання. Подорож також збільшує ваші шанси заразитися і поширити COVID-19", - сказала Нейса Ернст, менеджерка з відділення біоізоляціі госпіталю Джонса Хопкінса в Балтіморі.

Аналіз було проведено в період від 24 лютого до 12 липня. За його результатами, кількість людей у віці 15-24 років від загальної кількості захворілих на коронавірус зросла від 4,5% до 15%.

Нагадаємо, у світі станом на 5 серпня понад 18 мільйонів 541 тисяча випадків коронавірусу, 700 тисяч людей померли від його наслідків. 

Як повідомлялося раніше, очільник представництва ВООЗ в Європі Ганс Клюге заявив, що причиною останніх спалахів коронавірусу може бути поширення хвороби серед молодих людей. Він сказав, що молодь "несе відповідальність перед собою, своїми батьками, бабусями та дідусями та своїми співгромадянами". 

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Молоді люди винні в нових спалахах коронавірусу в Європі - ВООЗ

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9872
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація