Коронавірус не вщухає: у французькій столиці бракує місць у лікарнях

Коронавірус не вщухає: у французькій столиці бракує місць у лікарнях

Фото: Associated Press

Минулої доби в країні зафіксували майже 30 тисяч нових позитивних тестів на COVID-19

Кількість нових випадків коронавірусу зростає у Франції. В столиці не лишилось вільних місць у лікарнях.

Яка ситуація із коронавірусом нині в європейських містах і до чого там вдається влада, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 15 березня. 

Минулої доби в країні зафіксували майже 30 тисяч нових позитивних тестів на COVID-19. Найскладніша ситуація в паризькому регіоні: там бракує вільних місць у лікарнях, а тому частину пацієнтів вимушені транспортувати до інших частин країни. 

Слід зауважити, що Франції ще від листопада минулого року діють жорсткі карантинні обмеження і найдовша у Європі комендантська година. Вона триває від 18:00 до 06:00. Утім, влада не виключає, що буде змушена посилити карантинні обмеження. Поки що ж на вулиці відрядили додаткові поліцейські патрулі, які стежать за дотриманням санітарних вимог.

Тим часом більшість регіонів Італії від сьогоднішнього дня переходять до "червоної" зони з максимально жорсткими карантинними обмеженнями. Вони триватимуть до початку наступного місяця. На католицький Великдень, а він буде 4 квітня, "червоною" зоною оголосять усю Італію. Людям заборонять виходити з дому без нагальної потреби. В італійському уряді сподіваються завдяки локдауну і вакцинації уже до кінця квітня суттєво поліпшити епідеміологічну ситуацію в країні. Слід зауважити, що протягом останніх кількох тижнів в Італії фіксували понад 20 тисяч нових випадків заражень щодня.

Новини світу: до яких обмежень вдаються в Європі, аби стримати розповсюдження COVID-19

Новини світу: до яких обмежень вдаються в Європі, аби стримати розповсюдження COVID-19

Тим часом кількома європейськими країнами прокотилась хвиля антикарантинних протестів. Наймасовіші були у Німеччині, Сербії та Нідерландах. В Гаазі на вулиці вийшло понад дві тисячі протестувальників, які вимагали скасувати локдаун. Поліція розганяла їх сльозогінним газом і  водометами.

Своєю чергою, в Євросоюзі розчаровані низькими темпами вакцинації. У середньому щеплення проти коронавірус отримали приблизно 10% населення, але в деяких країнах не дотягнули і до цього показника. Для порівняння у Великій Британії хоча б одну дозу вже отримала понад третина населення. 

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація