Коронавірус не вщухає: Париж оголосили зоною максимальної небезпеки, а в Чехії ввели надзвичайний стан

Коронавірус не вщухає: Париж оголосили зоною максимальної небезпеки, а в Чехії ввели надзвичайний стан

Фото: Associated Press

Кількість інфікованих COVID-19 у світі перевалила за 35 мільйонів.

Коронавірус не вщухає: кількість інфікованих COVID-19 у світі перевалила за 35 мільйонів. Найгіршою лишається ситуація у Сполучених Штатах, там понад 7,41 млн інфікованих. 

Про коронавірус у світі - в сюжеті ТСН.14:00.

Набирає недуга обертів і в Європі. Париж оголосили зоною максимальної небезпеки, бо там продовжує зростати кількість інфікованих. Відтак, у французькій столиці від завтра вирішують закрити бари, а ресторани працюватимуть з новими обмеженнями. Діятиме посилений карантин протягом двох тижнів.

Натомість у Чехії вже від сьогодні повертається режим надзвичайного стану. Він дозволить владі за потреби обмежити масові зібрання та вжити екстрених заходів без узгодження з парламентом. До слова, ткий самий режим вже діяв під час спалаху навесні. На відміну од того разу, Прага залишила кордони країни відкритими.

Пандемія продовжує впивати на світову політику: на самоізоляцію пішла президентка Європейської комісії. І відбулося це напередодні щорічного саміту Україна-ЄС. Урсула фон дер Ляєн відвідувала один захід з людиною, в якої підтвердили коронавірус. Тож нині вона здала тест і чекає на результат.

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Як коронавірусна пандемія впливає на світову політику

Дональд Трамп, який також захворів, уже сьогодні може повернутися з лікарні до Білого Дому. Повідомлення про стан здоров'я Дональда Трампа суперечливі: йому дають стероїд дексаметазон, препарат, який призначають в разі дуже серйозної хвороби. Крім того, йому рекомендують використовувати кисневу маску,  адже рівень кисню у крові президента помітно знижувався вже двічі. Зараз, кажуть медики, стан американського лідера стабільний.

У світі тим часом прощаються з відомим кутюр'є Кензо Такадою. Засновник модного дому помер від спричинених коронавірусом ускладнень на в одній з паризьких лікарень. Йому був 81 рік. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація