Коронавірус досі не сягнув свого піку в світі — ВООЗ

Коронавірус досі не сягнув свого піку в світі — ВООЗ

Фото: Associated Press

Поки одні країни переживають зменшення випадків захворюваності, в інших спалах коронавірусу поширюється.

У той час, як деякі країни світу поступово повертаються до звичного життя після карантину через новий коронавірус, Всесвітня організація охорони здоров'я попереджає, що пандемія все ще не сягнула свого піку. Про це повідомляє Reuters.

За офіційною статистикою, нині в світі майже 2 мільйони хворих на коронавірус, понад 120 тисяч людей померли від недуги. І поки в деяких місцях Європи, включно з Іспанією та Італією, кількість хворих поступово зменшується, спалахи CPVID-19 в Туреччині та Британії збільшуються.

"Загальний спалах у світі, 90 відсотків випадків родом з Європи та США. Тому ми, звісно, ще не бачимо піку", — заявила на брифінгу в Женеві прессекретарка ВООЗ Маргарет Гарріс.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Повʼязані теми:

Наступна публікація