Кому найбільше загрожують ускладнення коронавірусу: лікарка назвала групи ризику

Кому найбільше загрожують ускладнення коронавірусу: лікарка назвала групи ризику

Фото: Unsplash

Найстаршому хворому, який вилікувався в лікарні №4, був 102-річний чоловік.

Від ускладнень, викликаних коронавірусом, помирають не тількі літні люди. Так, жертвами COVID-19 можуть бути люди з супутніми захворюваннями.

Про це заявила лікарка київської клінічної лікарні №4 Тетяна Мостепан в інтерв'ю "Главкому".

За її словами, найстаршому пацієнту, якого виписали з її лікарні, було 102 роки. Також вилікувалися 95-річний і 92-річний пацієнти. Наймолодшому хворому - 19 років.

"Були  й дуже тяжкі випадки, коли вже декомпенсуються супутні патології. Це та сама група ризику: пацієнт має ожиріння, цукровий діабет, хвору щитовидну  залозу, СНІД або на фоні онкології, коли паралельно людина ще й приймає хіміотерапію", - сказала Мостепан.

Вона додала, що такі хворі досить складно переносять коронавірус. Водночас, з 4600 пацієнтів померли 123. "Ми почали приймати пацієнтів з березня – тоді лише в інфекційне відділення, але потім зрозуміли, що це відділення не справиться з потоком, тому з квітня всю лікарню повністю перепрофілювали", - розповіла Мостепан.

Нагадаємо, раніше експертка Наталія Іванченко розповіла, якою має бути відстань між людьми, щоб уникнути зараження коронавірусом. Вона назвала найбільші ризики підхопити інфекцію.

У Кропивницькому від коронавірусу померла 14-річна школярка

У Кропивницькому від коронавірусу померла 14-річна школярка

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація