Комендантська година і закриті навчальні заклади: Греція ще на місяць подовжила локдаун

Комендантська година і закриті навчальні заклади: Греція ще на місяць подовжила локдаун

Фото: Associated Press

Обмеження, які діють у країні вже три тижні, родовжили до 7 січня 2021 року.

Греція до наступного року подовжила карантин задля стримування поширення коронавірусу в країні.

Рішення ухвалив місцевий уряд, пише  місцеве видання Ekathimerini.

Обмеження, які діють у країні вже три тижні, продовжили до 7 січня 2021 року. Слід зауважити, що це третє подовження обмежень, які мали закінчитися ще 30 листопада. 

Карантин включає нічну комендантську годину. Вона триватиме від 21:00 до 05:00. Протягом цього період часу вихід на вулицю можливий лише з робочої необхідності, за станом здоров'я або на коротку прогулянку з домашнім улюбленцем.  Крім того, мешканцям заборонено виїзджати за межі префектур.

Ще місяць у країні не працюватимуть школи, ресторани, бари, корти та гірськолижні курорти. За словами речника уряду Стеліоса Петсаса, про обмежувальні заходи щодо церков, перукарень та роздрібних магазинів повідомлять упродовж тижня. 

Як повідомлялося, перні дози вакцини Pfizer і BioNTech SE від коронавірусу прибули до Великої Британії. Імунізація там має розпочатись уже у вівторка. На першому етапі щеплення отримають мешканці та персонал будинків для літніх людей та британці, старші 80 років. До початку вакцинації готуються і в ЄС. До слова, у Франції та Португалії вже заявили, що вакцинація від ковіду буде безкоштовною.

Старт вакцинації в Україні може припасти на літо 2021-го року

Старт вакцинації в Україні може припасти на літо 2021-го року

Повʼязані теми:

Наступна публікація