Комаровський розповів, як легко розпізнати коронавірус

Комаровський розповів, як легко розпізнати коронавірус

Фото: facebook.com/komarovskiynet

Для коронавірусу характерне зникнення нюху, а часто і смаку, за відсутності нежиті, каже Євген Комароський.

Коронавірус має схожі прояви з ГРВІ та грипом. Утім, є один симптом, який найбільш притаманний саме COVID-19.

Про це на своєму сайті розповів відомий лікар Євген Комаровський.

За його словами, втрата нюху може свідчити про те, у людини, з високою ймовірністю, коронавірус. "Саме цей симптом є найбільш характерним для COVID-19. Тому було проведено безліч досліджень. І виявилося, що вірус, умовно кажучи, вражає нейрони, тобто нервові клітини, які сприймають смак і запах. Але не самі нейрони, а особливі клітини, які підтримують їх існування. І ось запалюються ці самі помічники нейронів, а в них міститься величезна кількість ферменту, який відкриває дорогу вірусу", - розповів лікар.

Він додав, що для коронавірусу характерне зникнення нюху, а часто і смаку, за відсутності нежиті.

"У разі грипу теж часто зникає нюх, але це трапляється з інших причин: ніс закладений, купа нежиті, набряк слизової і набряк клітин, чутливих до запахів. А у разі коронавірусу нежиті на копійку, а нюху немає. Тому саме цей симптом може вважатися діагностичним, тобто тест "Чим це пахне?" значно точніший, ніж будь-яка термометрія", - каже Євген Комаровський.

Він також дав пораду тим, хто допускає людей до шкіл чи на підприємства.

"Наприклад, якщо ви вчитель у школі або відповідаєте за проведення термометрії і допуск до роботи на своєму підприємстві, то потріть ганчірочку часником і питайте щоранку всіх, у кого підвищена температура, чим вона пахне. Якщо розрізняє запах, то слава Богу, банальне ГРВІ, пішли вчитися або працювати, якщо ні - відправляємо додому", - радить лікар.

Нагадаємо, раніше у бліц-інтерв'ю ТСН.ua лікар-інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський розповів, коли симптоми коронавірусу з'являються після контакту і скільки тривають.

Повʼязані теми:

Наступна публікація