Коли Україна та світ переможуть коронавірус: прогнозовані дати від Сингапурського університету

Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Коли Україна та світ переможуть коронавірус: прогнозовані дати від Сингапурського університету

Фото: Associated Press

Спадання захворювання в Україні має відбутися протягом травня.

За два місяці Україна повністю переможе новий коронавірус COVID-19, а увесь світ - лише за пів року, на початку грудня.

Імовірні терміни завершення пандемії змоделювала група вчених із Сингапурського університету Data-Driven Development Lab.

Дослідження стосується 87 країн, зокрема й України. Вчені переконані, що найближчими днями (враховуючи дані станом на 27 квітня) захворюваність в Україні піде на спад. До 17 травня мають видужати 97% інфікованих, до 20 травня - 99%, а всі 100% - до 2 липня.

У світі загалом ситуація розтягнеться ще на пів року: до 30 травня мають видужати 97%, а 100% - до 1 грудня.

Ці дані оновлюються щоденно, тому графіки динамічні. Під час прогнозування створена SIR-модель враховує дані про інфікованих та видужалих в окремих часових проміжках. Також враховується інтенсивність контактів між людьми.

Прогнози завершення епідемії коронаівірусу в Україні
Прогнози завершення пандемії коронавірусу в світі

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
34к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація