Кличко відзвітував, що Київ вже готується до приймання вакцини від COVID-19

Кличко відзвітував, що Київ вже готується до приймання вакцини від COVID-19

Фото: facebook/Віталій Кличко

За необхідності місто готове придбати додаткове обладнання. Та провести навчання для медпрацівників щодо вакцинації.

Інформації щодо того, коли вакцина проти коронавірусу надійде та в якій кількості, поки що немає, але коли вона з’явиться в Україні, столиця буде готова одразу розпочати вакцинацію.

"Сьогодні всі країни борються зі стрімким розповсюдженням вірусу. Зокрема, деякі держави – для упередження захворювання – вже невдовзі розпочнуть вакцинацію громадян. Як ми знаємо, вакцину від коронавірусу замовив і уряд України. Інформації щодо того, коли вона надійде та в якій кількості, ми поки що не маємо. Але готуємося до цього", - заявив мер Києва Віталій Кличко на пресбрифінгу у понеділок, 7 грудня, передає пресслужба КМДА.

За словами міського голови, що в столиці є спеціалізоване комунальне підприємство, що може забезпечити логістику транспортування та зберігання вакцини проти коронавірусу. А медзаклади – саму процедуру вакцинації.

Крім того, у столичних медзакладах первинної ланки працюють кабінети щеплень – з медперсоналом та обладнанням для зберігання вакцини.

"За необхідності місто готове придбати додаткове обладнання. Та провести навчання для медпрацівників щодо вакцинації. Тож, коли вакцина з’явиться в Україні, столиця буде готова одразу розпочати вакцинацію", - резюмував Кличко.

Нагадаємо, що станом на ранок 7 грудня у Києві зафіксовано 1 526 нових випадків коронавірусу за добу. Це на вісім випадків більше, ніж 6 грудня (1 518 інфікованих). Загалом у Києві підтверджено 81 335 випадків COVID-19. 

Київ очікує першу партію вакцини від COVID-19 уже наступного року - Степанов

Київ очікує першу партію вакцини від COVID-19 уже наступного року - Степанов

Повʼязані теми:

Наступна публікація