Кличко розповів, як працюватиме транспорт у Києві після нового етапу послаблення карантину

Кличко розповів, як працюватиме транспорт у Києві після нового етапу послаблення карантину

Фото: УНІАН

Дотримання нових правил контролюватимуть правоохоронці та муніципальна варта.

Київська влада готується відновити роботу наземного громадського транспорту у звичайному режимі після 22 травня, проте на час карантину будуть запроваджені обмеження для пасажирів.

Про це заявив столичний мер Віталій Кличко під час онлайн-брифінгу.

"Комунальний наземний громадський транспорт і приватний громадський транспорт, що відновить роботу, зможе перевозити одночасно не більше половини від кількості пасажирів, на яку він розрахований", - наголосив він, зауваживши, що контролювати дотримання цих правил має поліція, а також їм допомагатиме муніципальна охорона.

За словами очільника Києва, у наступні дні влада продовжить нарощувати кількість маршрутів.

"Місто готується до відновлення роботи наземного комунального громадського транспорту у звичайному режимі, що має відбутися після 22 травня. І ми поступово збільшуємо кількість маршрутів та транспорту на них. Сьогодні почали працювати ще три маршрути: від станції метро "Святошин" до житлового масиву Західний (с. Чайки); з вулиці Митрополита Шептицького на вулицю Чавдар та з Бортничів - до станції метро "Харківська", - розповів Кличко.

Окремо мер столиці закликав киян користуватися транспортом лише за нагальної потреби та дотримуватися встановлених протиепідемічних норм.

Нагадаємо, раніше МОЗ опублікувало проєкт рекомендацій щодо організації роботи громадського транспорту, дитячих садочків, спортзалів, готелів, а також проведення зовнішнього незалежного оцінювання, вступного іспиту й фахового вступного випробування.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація