Кличко про локдаун у Києві: економічні наслідки карантину будуть невтішними

Кличко про локдаун у Києві: економічні наслідки карантину будуть невтішними

Фото: Associated Press

На думку мера Києва, ключове, якщо ми вже входимо в локдаун, щоб його правила були єдиними для всіх.

Економічні наслідки карантину будуть невтішними. Так мер Києва Віталій Кличко прокоментував запровадження другого загальнонаціонального суворого карантину.

Про це Кличко написав у Telegram.

"Київ, де динаміка захворюваності залишається високою, вимушений – подобається нам це чи ні — дотримуватись локдауну. Так, економічні наслідки карантину будуть невтішними. Ми розуміємо, наскільки зараз складно бізнесу. Це позначається і на бюджеті та розвитку Києва. І столиця, як може, підтримує підприємців, запровадивши для них пільги і преференції", — зазначив він.

Водночас мер Києва наголосив, що сьогодні головне – це здоров’я і життя кожного з нас, наших рідних і близьких, наших друзів, здоров’я і життя українців. "Дуже важливо упередити можливий колапс медичної системи", — зауважив він.

Кличко зазначив, що суворі обмеження ще раніше запровадили багато інших країн. А сьогодні вони їх подовжують. Для того, щоб виграти час, аби захворюваність не сягнула критичних показників до того, як розпочнеться масова вакцинація.

На думку мера Києва, ключове, якщо ми вже входимо в локдаун, щоб його правила були єдиними для всіх. "Щоб був справедливий контроль за їхнім дотриманням. І щоб цей час суворих обмежень для громадян уряд використав для придбання вакцини. І після карантину розпочав масову вакцинацію – насаперед, найвразливіших до вірусу категорій людей. Щоб країна більше не поверталася до локдаунів, а продовжила розвивати економіку та створювати сприятливі умови для бізнесу", — зазначив він.

"Я звертаюся до всіх: дотримуємося правил, дбаємо про свою здоров’я, бережемо тих, хто поруч! Тільки свідомими діями ми зможемо упередити подальше розповсюдження вірусу", — підсумував Кличко.

Нагадаємо, у супермаркеті під Києвом, дотримуючись локдауну, стелажі зі шкарпетками та скатертинами заклеїли червоними стрічками. У немилість потрапили також полички з губками для посуду.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація