Кличко попросив уряд відновити роботу метро в Києві у звичайному режимі

Кличко попросив уряд відновити роботу метро в Києві у звичайному режимі

Фото: УНІАН

Мер розкритикував ідею спецперепусток для проїзду в метрополітені.

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів із прохання відкрити метро від 25 травня. Він зазначив, що дедалі більше людей повертається на роботу і на місто чекає транспортний колапс.

Про це він сказав під час брифінгу 13 травня.

"Я звертаюсь до уряду - після 22 травня, а точніше – з 25 травня (бо 22 - це п'ятниця, а потім два вихідних), дозволити відновити роботу метро в столиці! Звичайно, ми будемо зважати на ситуацію із розповсюдженням вірусу і сподіваємося, що вона не погіршиться", - сказав він.

Кличко зазначив, що столична влада не хотіла закривати метро і тримала його роботу до останнього - поки уряд не ухвалив рішення про призупинення роботи метрополітену в кількох містах.

"Але сьогодні, коли все більше людей повертаються до роботи, в місті відбувається колапс. І ми будемо наполягати на відновленні роботи метро. Щодо ідеї спецперепусток для проїзду в метрополітені – вона абсолютно утопічна. Ми створимо страшенні натовпи і буде ще гірше. Тому, метро має відкритися для роботи в звичайному режимі", - наголосив Кличко.

Він пояснив, що це дозволить перерозподілити потік пасажирів і нормалізувати роботу всього громадського транспорту столиці.

"Але, я хочу звернутися і до киян: це не означає, що всі повинні кататися, як зазвичай. Тут настає і ваша відповідальність – за дотримання дистанції, обов'язкову наявність маски, рукавичок, дотримання елементарних правил. І проїзд у транспорті тільки на роботу, в справах, за нагальної потреби. Безпека сьогодні – понад усе!", - підкреслив мер.

Також Кличко заявив, що в столиці після 22 травня планують відновити роботу громадського транспорту у звичайному режимі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація