Кличко назвав дату, коли у Києві відкриються ТРЦ

Кличко назвав дату, коли у Києві відкриються ТРЦ

Це може статися уже наступного тижня.

Міський голова Києва Віталій Кличко заявив про відновлення роботи торгово-розважальних центрів у столиці. Це може статися уже наступного тижня.

Про це повідомляє пресслужба Української ради торгових центрів (УРТЦ).

Зазначається, що дату 27 травня Кличко назвав під час зустрічі із представниками УРТЦ. На цій зустрічі також обговорювали питання епідеміологічної ситуації у Києві та необхідності підготовки ТРЦ до відкриття згідно усіх санітарних рекомендацій.

"Ми вдячні Київській міської держадміністрації за конструктивний діалог. Столична влада "за" відкриття ТРЦ вже найближчим часом. Це важливе і правильне рішення. Практично всі торгові центри столиці оснащені автоматичними системами підрахунку відвідувачів, які дозволяють з легкістю контролювати перебування необхідного за нормами кількості людей в ТРЦ. Для торгових центрів цілком здійсненна норма в 10 кв. м загальної площі на 1 людину. Кількість людей в ТРЦ легко контролюється автоматичною системою підрахунку відвідувачів і охороною на кожному вході", -зазначив глава УРТЦ Максим Гаврюшин.

Нагадаємо, у Києві торговельні центри готуються до відкриття щойно послаблять карантин. Нині у комплексах працюють лише продовольчі магазини та магазини електроніки, а також аптеки.

Суворіший карантин: як Львів та Одеса реагують на закриття ресторанів і ТРЦ

Суворіший карантин: як Львів та Одеса реагують на закриття ресторанів і ТРЦ

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація