Київська область послабила карантин: запрацював приміський транспорт

Київська область послабила карантин: запрацював приміський транспорт

Фото: УНІАН

До Києва з області щодня їздять на роботу понад пів мільйона людей.

Київська область 26 травня послаблює карантин, який ввели через коронавірус у країні. Головне, на що чекали мешканці – це запуску приміського громадського транспорту. Адже до карантину щодня до столиці на роботу їздили понад пів мільйона людей.

Який транспорт вже працює у звичайному режимі в області — у сюжеті Сніданку з 1+1.

Місто Ірпінь розташоване за понад 20 кілометрів від Києва. Місцеву привокзальну площу можна вважати другою головною в міста. Навіть, стратегічно важливою для мешканців.

Раніше, до карантину, тут вранці зі своєю петрушкою, молоком і яйцями сиділи бабусі з довколишніх сіл. Зараз нікого поки що немає. Єдине, що тут від сьогодні вже точно тут змінилося, - це повернулися маршрутки. Люди чекають, щоб сісти і доїхати до Києва.

Добратися з Ірпеня від сьогодні до Києва вже можна до станцій метро "Мінська", "Оболонь" та "Академмістечко". Загалом місто має п’ять маршрутів до Києва.

Другий етап карантину: як люди добираються з передмістя в столицю – пряме включення

Другий етап карантину: як люди добираються з передмістя в столицю – пряме включення

Запуск транспорту насправді врятував людей, адже два місяці, у кого нема свого авто, добиралися на таксі чи попутками. Часто щоб зловити машину і доїхати до столиці, а в годину пік ще й у заторах, люди витрачали по півтори-дві години. Зараз маршрутки їздять регулярно. Єдине в чому може бути затримка, це черги на зупинках, щоб сісти. Адже стояти в салоні -заборонено. Крім того, пасажири мають бути в масках.

Щодо електричок, то поряд є й залізнична станція. Приміського сполучення зараз немає. Утім, вже днями сюди і звідси можна буде їхати потягом. Залізниця завершує погодження маршрутів. Не лише приміських, а й міжобласних і міжнародних.

Кореспондент Сніданку з 1+1 Петро Кузик.

Повʼязані теми:

Наступна публікація