Київ, Харків, Львів - у "помаранчевій" зоні карантину: як мають працювати заклади культури

Київ, Харків, Львів - у "помаранчевій" зоні карантину: як мають працювати заклади культури

Фото: Associated Press

Новий розподіл набере чинності від 14 вересня 2020 року.

Міністерство культури та інформаційної політики України надало роз'яснення, які обмеження поширюються на роботу закладів культури залежно від поділу на карантинні зони, у зв’язку із потраплянням Києва, Харкова та Львова до "помаранчевої" зони карантину.

Про це у п'ятницю, 11 вересня, повідомляється на сторінці відомства у Facebook.

Так, у "зеленій" і "жовтій" зонах:

  • проведення масових культурних заходів дозволено за участю не більше однієї особи на 5 кв. м площі будівлі або території;
  • діяльність кінотеатрів та закладів культури з наповненістю кінозалів або залів до 50% місць у кожному окремому кінозалі або залі.

У "помаранчевій" зоні:

  • масові заходи можуть проходити за участі не більш як 220 осіб та не більше однієї особи на 10 кв. м площі будівлі або території проведення заходу;
  • для закладів спеціалізованої мистецької освіти жодних додаткових обмежень в порівнянні із “жовтою зоною” не вводиться.

У "червоній" зоні проведення масових культурних заходів заборонено.

Новий розподіл набере чинності від понеділка, 14 вересня. Наступний перегляд розподілу зон може відбутися не раніше, ніж за 14 днів.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Максим Степанов зустрінеться з мерами українських міст, щоб обговорити недотримання містами карантинних обмежень.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація