Київ переходить на карантин вихідного дня: що чекає на містян

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Київ переходить на карантин вихідного дня: що чекає на містян

УНІАН

Під час карантину вихідного дня в Києві будуть рейди.

Карантин вихідного дня у Києві, згідно з рішенням уряду, буде діяти вже від 14 листопада. Тому від опівночі суботи в столиці запроваджується локдаун.

Про це заявив радник мера Києва, секретар штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації Володимир Бондаренко, пише пресслужба КМДА.

Бондаренко нагадав, що Київ вже перебував у "помаранчевій зоні" і у будні дні для міста нічого не зміниться. Відповідно, у вихідні в столиці не можуть працювати: кафе, ресторани, бари, нічні заклади, клуби, театри, кінотеатри, музеї, спортивні зали, басейни і фітнесцентри. За дотриманням обмежень будуть стежити правоохоронці.

"Постанова Кабміну, якою запроваджено ці додаткові обмеження, є нормою прямої дії і обов’язкова для виконання, погоджуємось ми концептуально із підходом уряду чи ні. Отже, від опівночі суботи у Києві почне діяти низка визначених урядом обмежень. За дотриманням їх мають стежити правоохоронні органи", – наголосив Володимир Бондаренко.

Крім того, радник мера наголосив, що постанова уряду має однаково працювати для усіх регіонів без винятку.

Міністерство охорони здоров’я України

До слова, карантин вихідного дня передбачає дозвіл на роботу: транспорту, банків, пошти, автозаправок, СТО, продуктових крамниць, аптек, ветаптек, здійснення доставки замовлень із кафе або "на виніс".

Нагадаємо:

Як відреагували на "карантин вихідного дня" у містах України

Як відреагували на "карантин вихідного дня" у містах України
Наступна публікація