Китайські вчені на 99% впевнені в ефективності вакцини від коронавірусу, яку вони розробили

Китайські вчені на 99% впевнені в ефективності вакцини від коронавірусу, яку вони розробили

Фото: Associated Press

Наразі випробування вакцини перебуває на другій фазі.

У пекінській компанії Sinovac Biotech Ltd, яка працює над вакциною від коронавірусу COVID-19, на 99% впевнені в її ефективності. 

Вакцина повинна бути успішною на 99%, розповів дослідник Ло ​​Байшань Sky News.

Зазначається, що наразі випробування вакцини перебуває на другій фазі. В експерименті беруть участь понад тисячу добровольців. Утім, для початку третьої фази випробувань буде потрібно чимало часу. Найбільшою проблемою, з якою стикається компанія зараз, - це низька кількість випадків COVID-19 у Китаї, що ускладнює тестування вакцини в епідемічній ситуації.

У зв'язку з цим компанія хоче домовитися з іншими країнами про випробування у них. "Ми ведемо переговори з декількома європейськими країнами", - заявила старша директорка з відносин з інвесторами Хелен Ян.

Крім того, Sinovac Biotech Ltd будує завод для майбутнього виробництва ста мільйонів доз вакцин. Масове виробництво можна розпочати одразу, якщо випробування пройдуть успішно і препарат отримає нормативне затвердження.

Слід зауважити, що компанія не планує масово розповсюджувати вакцину. "Ми насамперед орієнтовані на групи з високим рівнем ризику. Наприклад, медичні працівники чи люди похилого віку, які можуть мати більш високий рівень летальності. Я думаю, що це буде відправною точкою", - каже Хелен Ян.

Нагадаємо, спалах нового коронавірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву коронавірусній хворобі з Китаю - COVID-19.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини до людини повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Рекордні 116 тисяч нових інфікованих коронавірусом виявили у світі за останню добу

Рекордні 116 тисяч нових інфікованих коронавірусом виявили у світі за останню добу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація