Китай повідомив про сім нових випадків активної форми коронавірусу, тоді як смертей немає вже три тижні

Дата публікації
Перегляди
2135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Китай повідомив про сім нових випадків активної форми коронавірусу, тоді як смертей немає вже три тижні

Фото: Associated Press

В КНР 750 пацієнтів з COVID-19, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

У середу, 13 травня, материковий Китай повідомив про сім нових випадків активної форми COVID-19

Шестеро хворих заразилися всередині країни, тоді як ще один нещодавно прибув з-за кордону. Про це повідомляє CNВС із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже три тижні поспіль. Раніше Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. 

Окремо в КНР прозвітували про ще вісім безсимптомних випадків коронавірусу. Загалом ще 750 пацієнтів з COVID-19, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням. Нагадаємо, що у вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. Хворий перебуває у важкому стані.

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 926 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину.

Раніше влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
2135
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація