Китай повідомив про сім нових випадків активної форми коронавірусу, тоді як смертей немає вже три тижні

Китай повідомив про сім нових випадків активної форми коронавірусу, тоді як смертей немає вже три тижні

Фото: Associated Press

В КНР 750 пацієнтів з COVID-19, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням.

У середу, 13 травня, материковий Китай повідомив про сім нових випадків активної форми COVID-19

Шестеро хворих заразилися всередині країни, тоді як ще один нещодавно прибув з-за кордону. Про це повідомляє CNВС із посиланням на Національну комісію з охорони здоров'я Китаю. 

Нових смертей від ускладнень COVID-19 не фіксують вже три тижні поспіль. Раніше Пекін додав до статистики ще один летальний випадок, не уточнивши, де та коли помер пацієнт. 

Окремо в КНР прозвітували про ще вісім безсимптомних випадків коронавірусу. Загалом ще 750 пацієнтів з COVID-19, які не мають симптомів захворювання, перебувають під медичним спостереженням. Нагадаємо, що у вихідні в Ухані вперше від початку квітня зафіксували новий випадок зараження коронавірусом. Хворий перебуває у важкому стані.

Раніше влада китайського міста Ухань перерахувала кількість померлих пацієнтів, збільшивши її приблизно на 50 відсотків. Згідно з новими даними, кількість жертв коронавірусу зросла на 1 290.

Загалом від початку спалаху в країні на COVID-19 захворіли 82 926 людей. Із них 4 633 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Нагадаємо, що у Китаї діти повертаються до шкіл та університетів після трьох місяців карантину.

Раніше влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація