Китай повідомив про ще чотири активні випадки коронавірусу: у медзакладах залишаються 65 пацієнтів

Китай повідомив про ще чотири активні випадки коронавірусу: у медзакладах залишаються 65 пацієнтів

Фото: Associated Press

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 040 людей.

У понеділок, 8 червня, материковий Китай повідомив про чотири нові випадки активної форми COVID-19

Усі пацієнти нещодавно прибули з-за кордону, пише People's Daily, Chinа із посиланням на дані Національної комісії з охорони здоров'я Китаю.

Водночас в КНР виявили ще двох людей із новим коронавірусом, які не мають симптомів захворювання. Також у Китаї на лікуванні залишаються 65 пацієнтів із активною формою COVID-19.

Від початку спалаху в країні на SARS-CoV-2 захворіли 83 040 людей. 4 634 пацієнти померли, тоді як понад 78 тисяч вже одужали та виписалися з медзакладів. 

Раніше у Китаї заявили, що ринок в Ухані не був джерелом коронавірусу, а аналізи показали, що тварини не могли бути проміжним господарем патогену. 

Водночас для з'ясування походження інфекції до КНР планує вирушити місія ВООЗ.

Як повідомлялося, вірусологічний інститут Китаю, який США підозрюють у витоку інфекції COVID-19, має три живі штами коронавірусу кажана, але жоден не відповідає новому світовому зараженню. Так стверджує директор центру. 

Раніше у китайському Ухані на коронавірус перевірили 10 мільйонів людей. Позитивний результат тесту спостерігали лише у 300 випадках: в усіх пацієнтів хвороба проходила безсимптомно. Водночас у 1 174 людей, котрі були контактними особами заражених, захворювання не підтвердили.

Нагадаємо, що влада Китаю зняла заборону на виїзд з багатомільйонного міста Ухань, де було зафіксовано перший випадок зараження новим коронавірусом та звідки почалося стрімке поширення інфекції. У перший день місто покинули понад 65 тисяч людей.

Як повідомлялося, у провінції Хубей відновили авіаперельоти, а в Ухані закрили побудовану за 10 днів модульну лікарню, призначену для лікування пацієнтів, хворих коронавірусом. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація