Китай посилює карантин на тлі нового спалаху коронавірусу: що відомо

Китай посилює карантин на тлі нового спалаху коронавірусу: що відомо

Фото: Associated Press

Жителям країни наказали залишатися вдома впродовж семи наступних днів.

У вівторок, 12 січня, уряд Китаю ухвалив рішення про посилення карантинних обмежень на тлі спалаху COVID-19 у провінції Хебей неподалік від Пекіна.

Про це повідомляє The Associated Press.

Жителям країни наказали залишатися вдома впродовж семи наступних днів. У Хебеї ж на невизначений термін відклали засідання провінційного народного конгресу і його консультативного органу, які зазвичай проводяться в лютому.

Зазначається, що у вівторок в Хебеї зафіксували 40 нових випадків зараження коронавірусом, більшість з яких виявили у місті Шицзячжуан, де напередодні призупинили роботу громадського транспорту, а громадян закликали залишатися вдома. Місцева влада пов'язує сплеск захворювання із весіллями.

Загалом 12 січня материковий Китай повідомив про 55 нових випадків активної форми COVID-19. Також в країні зареєстрували ще 81 пацієнта із безсимптомним перебігом захворювання.

Більшість хворих, а саме 42 "активних" та 71 "безсиптомний" підхопили недугу всередині країни. У КНР на лікуванні залишаються 697 пацієнтів із активною формою COVID-19, стан 18 з них оцінюють як критичний.

Наголосимо, що у четвер, 14 січня, група експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я повинна прибути до Китаю для з'ясування походження COVID-19.

Як повідомлялося, у Шицзячжуані та Сінтаї китайської провінції Хебей посилили карантин через зростання кількості хворих на коронавірус. Тут призупинили роботу громадського транспорту, на тиждень закрили навчальні заклади, заборонили будь-які збори людей, а жителям рекомендували не залишати населений пункт без необхідності. Обидва міста приблизно в трьохстах кілометрах від Пекіна, що викликає занепокоєння у китайському уряді. 

Раніше у Китаї вперше виявили новий штам коронавірусної інфекції. Недугу діагностували у 23-річної китайської студентки, яка 14 грудня повернулася з Великої Британії. 

Після жорсткої боротьби із пандемією COVID-19 жителі Китаю поступово повертаються до звичного життя: робітники знову працюють на фабриках, для студентів поновилося очне навчання, а біля популярних ресторанів скупчуються черги. А ще на початку пандемії китайський уряд придушував попередження про спалах невідомої інфекції, звинувачуючи лікарів з Уханя, які розповідали про хворобу в соцмережах, у "поширенні чуток". 

Про те, як за рік змінився Ухань, як містові-епіцентру коронавірусу вдалося перейти від безпрецедентно жорсткого карантину до велелюдних гучних вечірок й зустріти новий рік з розмахом - читайте у матеріалі ТСН.ua.

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

Ухань рік потому: у Китаї оприлюднили нову версію походження коронавірусу

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація