Кіпр дозволить щепленим від коронавірусу туристам в'їжджати без тесту

Кіпр дозволить щепленим від коронавірусу туристам в'їжджати без тесту

Фото: Associated Press

Водночас до 13 грудня на Кіпрі діє жорсткий карантин для боротьби з COVID-19.

Від 1 березня 2021 року Кіпр дозволить туристам, які зробили щеплення від COVID-19, відвідувати країну без сертифіката з негативним результатом ПЛР-тесту на коронавірус. 

Про це із посиланням на затверджений Кабміном 3 грудня план щодо поступового відновлення польотів та експлуатації аеропортів повідомляє Сyprus.Mail

"Очікується, що змінений план дій ще більше посилить інтерес авіакомпаній до здійснення додаткових рейсів на Кіпр, покращить зв'язок та збільшить пасажиропотік", — сказав міністр транспорту Яніс Карусос.

Як повідомлялося, жорсткий карантин для боротьби з COVID-19, який на початку листопада ввели у Лімасолі та Пафосі, буде діяти по всій території Кіпру до 13 грудня

Нагадаємо, що увесь світ незабаром почне вакцинуватися проти коронавірусу. Так, Китай і Туреччина запустили вакцинування в тестовому варіанті, британці робитимуть щеплення з наступного тижня, німці — з середини грудня, а за ними — жителі Бельгії, Іспанії та Польщі. Про початок вакцинації до 25 грудня заявили також США.

Тим часом Велика Британія першою у світі отримала вакцину від коронавірусу від американської Pfizer і німецької BioNTech. До країни почали надходити перші дози препарату BNT162, яка, за дослідженнями, на 95% захищає від COVID-19. 

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

Пандемія коронавірусу: в Франції помер колишній президент, а в США люди протестують проти карантину

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація