Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевалила за дев'ять мільйонів

Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевалила за дев'ять мільйонів

Фото: Associated Press

Недуга забрала понад 471 тисячу життів.

Станом на 05:00 за київським часом вівторка, 23 червня, у світі наявність нового типу коронавірусу COVID-19 підтвердили у 9 073 386 людей. 

Про це свідчать дані сайту університету Джона Гопкінса.  

Від початку спалаху недуга забрала 471 591 життя, тоді як побороти захворювання вдалося понад 4,5 мільйонам пацієнтів.

В антирейтингу найбільш уражених пандемією країн на першому місці залишаються Сполучені Штати Америки, де нову інфекцію підхопили понад два мільйони людей. Понад 120 тисяч з них померли від ускладнень, тоді як понад 640 тисяч вже вилікувалися. 

На другому місці із понад мільйоном інфікованих перебуває Бразилія. В країні зареєстрували 51 271 летальний випадок коронавірусу, тоді як пацієнтів, що вилікувалися, - майже 602 тисячі. Нагадаємо, що, на думку експертів, через стрімке поширення COVID-19 Бразилія може незабаром обійти США за кількістю хворих. 

А замикає трійку "лідерів" Росія, де на SARS-CoV-2 захворіла 591 тисяча громадян. 8 196 із них стали жертвами нової хвороби, тоді як майже 344 тисячі вже одужали.

Як повідомлялося, Україна поки що не планує відновлювати транспортне сполучення з Російською Федерацією, оскільки вона перебуваєна піку захворюваності і є третьою країною у світі за кількістю інфікованих. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація