Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевалила за 80 мільйонів: статистика

Кількість випадків зараження коронавірусом у світі перевалила за 80 мільйонів: статистика

Фото: Associated Press

В рейтингу найбільш вражених пандемією країн Україна перебуває на 16-тій позиції.

Загальна кількість випадків захворювання на COVID-19 у світі перевищила позначку в 80 мільйонів, тоді як країни почергово повідомляють про нові сплески заражень на тлі новорічних свят.

Про це із посиланням на дані Університету Джона Гопкінса в суботу, 26 грудня, повідомляє The Hill.

Зазначається, що на Різдво 25 грудня позитивні результати тестів на коронавірус отримали близько 472 тисяч людей. Загалом же кількість інфікувань нині сягає 80 282 523. 

Рейтинг найбільш вражених пандемією країн зі значним відривом очолюють США. Тут від початку пандемії зареєстрували понад 18,9 млн хворих. До "п'ятірки" лідерів також входять Індія (понад 10 млн хворих), Бразилія (7,4 млн хворих), Росія (понад 3 млн хворих) та Франція (2,6 млн хворих). Україна із 1 049 717 хворими перебуває на 16-тій позиції.

Додамо, що США також переважають за кількістю пов'язаних зі SARS-CoV-2 смертей. Так, від січня подолати нову недугу не змогли понад 331,7 тис. американців. Світовими лідерами за показником летальних випадків також залишається Бразилія (190,7 тис. померлих), Індія (147,3 тис. померлих) та Мексика (121, 8 тис. померлих). В інших країнах показник летальних випадків не перевищує 100 тисяч. 

Найбільше вилікуваних пацієнтів зареєстрували в США (понад 11,4 млн одужалих), Індії (понад 9,7 млн одужалих), Бразилії (понад 6,6 млн одужалих) та Росії (понад 2,4 млн одужалих). В інших державах цей показник не перевищує двох мільйонів.

Тим часом ВООЗ попередила, що пандемія коронавірусу не буде останньою

Коронавірус у ЄС: як європейці готуються до наймасштабнішої в історії вакцинації

Коронавірус у ЄС: як європейці готуються до наймасштабнішої в історії вакцинації

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація