Кількість смертей від коронавірусу в Україні сягнула 20 осіб - дані на вечір 1 квітня

Кількість смертей від коронавірусу в Україні сягнула 20 осіб - дані на вечір 1 квітня

Фото: УНІАН

Зафіксовано 794 випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Протягом 1 квітня в Україні померли три особи через новий коронавірус COVId-19. Загалом кількість смертей сягнула 20 осіб.

Такі дані станом на 22:00 1 квітня повідомило Міністерство охорони здоров'я з посиланням на Центр громадського здоров'я МОЗ.

"В Україні 794 лабораторно підтверджені ПЛР-дослідженням випадки COVID-19. Усього в Україні зафіксовано 20 летальних випадків від COVID-19. Загалом 13 людей вже одужали - повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі", - ідеться в повідомленні.

Одна зі смертей 1 квітня сталася у Чернівецькій області. Жінка, яка померла вночі від коронавірусу, мала цукровий діабет. Про це повідомили у пресслужбі Чернівецької облдержадміністрації. Жінка 1952 року народження повернулася з-за кордону 14 березня і майже через два тижні потрапила до лікарні.

"Жінка 1952 р. н. із села Ломачинці 14 березня повернулася з-за кордону. До медичного закладу потрапила 27 березня. 29 березня у неї підтвердився коронавірус. Того ж дня її стан погіршився, недужу перевели до реанімації. У ніч проти 1 квітня хвора померла. У жінки була двобічна пневмонія та цукровий діабет", - йдеться в повідомленні.

Ще дві смерті зафіксували в пологовому Івано-Франківська. Про смерть 60-річної жінки, яка сталася 30 березня, стало відомо лише сьогодні. У перинатальному вона на була на гінекологічній операції. Мала багато хронічних захворювань. Не виключено, саме через них і померла, кажуть медики. Коронавірус у неї виявили вже після смерті.

Про другу смерть в Івано-Франківську - 36-річної породіллі - стало відомо одразу. Вона теж мала супутні захворювання. У жінки стрімко розвинулася пневмонія, кажуть лікарі. Швидкий тест спочатку був негативний. Коронавірус діагностували вже після смерті. Спочатку медики говорили: жінка повернулася з Польщі, а от зараз уточнили: там була не вона, а її чоловік. Коли потрапила до лікарні, про це не розповіла, а от рідні породіллі переконані, що коронавірус вона підхопила вже у лікарні. Її, мовляв, навіть не провідували, а спілкувалися лише телефоном. "Якщо результати на коронавірус підтвердяться, то 100% вона заразилася там, у лікарні. Більше варіантів я не розглядаю", - каже ТСН сестра померлої Оксана Стасевич.

Породілля з Івано-Франківська померла від коронавірусу після народження дитини

Породілля з Івано-Франківська померла від коронавірусу після народження дитини

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб.

Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація