Кількість інфікованих у гуртожитку у Вишневому збільшилася

Дата публікації
Перегляди
2708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кількість інфікованих у гуртожитку у Вишневому збільшилася

Фото: УНІАН

Чиновники обіцяють доставити продукти мешканцям, що перебувають в обсервації, найближчим часом.

Кількість інфікованих коронавірусом мешканців гуртожитку у Вишневому на Київщині і нині становить 38. Про це ТСН повідомили в обласній адміністрації. Будівля гуртожитку вже другу добу в оточенні правоохоронців, йдеться в сюжеті ТСН 19:30.

Блокада гуртожитку почалася вчора вранці. Місцеві кажуть, що просто не змогли вийти на ганок. Згодом їм пояснили, що будинок на ізоляції. Бо серед жильців двоє померлих від COVID-19.

Олександр —  родич першої жертви серед жильців гуртожитку — 48 річної Людмили. Після учорашньої метушні навколо гуртожитку він зв'язується із журналістами та розповідає: до лікарів жінка зверталася ще до ускладнення хвороби. 

"Вона пішла до сімейного лікаря. Сімейник подивився її, знімка рентгенівського не зробили — не знаю чому. Ситуація така що повинні робити рентген, тоді б одразу показало б запалення. Цього не зробили", — каже Олександр.

За його словами, її відправили додому нібито із бронхітом. За кілька днів пацієнтці стало гірше.

"Зробіть хоч тест. Якщо ви хочете тест зробити, треба заплатити 5 тисяч", — жаліється чоловік.

Згодом Людмила померла. У неї лишився неповнолітній син, який гостював у родичів. Після цього випадку, кажуть жильці, дезінфекцію гуртожитку нібито не проводили. Тому люди самі підіймали галас і неодноразово зверталися до медиків та чиновників. Лише після того, як померла ще одна людина, тут таки ізолювали два поверхи та провели тести: 38 інфікованих, трьох з них шпиталізували до лікарні.

Обсервація у Вишневому: сотні жителів гуртожитку перебувають під вартою поліцейських

Обсервація у Вишневому: сотні жителів гуртожитку перебувають під вартою поліцейських

Волонтери, які відучора доправляють у гуртожиток продукти, ліки, засоби захисту розповідають, що через раптову ізоляцію жителі не встигли усім цим запастись. 

Журналісти усі обурення переказують чиновникам обласної адміністрації. Вони одразу телефонують своїм підлеглим і обіцяють, що уже до завтра продукти мають бути у людей.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
2708
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація