Кількість інфікованих коронавірусом перевалила за 1,2 млн людей

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кількість інфікованих коронавірусом перевалила за 1,2 млн людей

Фото: Associated Press

Епіцентром коронавірусу залишаються США.

У світі станом на ранок 5 квітня кількість інфікованих коронавірусом перевищила 1,2 мільйона людей.

Про це свідчать дані центру Джонса Гопкінса.

Недуга забрала життя 64 784 осіб, а вилікувалися — 246 893 людини. "Лідером" за кількістю інфікованих залишаються Сполучені Штати, там інфікувалися 312 237 людей.

На другому місйі вже Іспанія з 126 168 інфікованих, на дві тисячі таких менше в Італії.

Однак за смертністю якраз таки в Італії ситуація найгірша. Там померли 15 362 людини, в Іспанії 11 947, в США — 8 291, у Франції — 7 567 смертей, у Великій Британії — 4 313.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.

За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей.

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Більше 60 тисяч людей померли у світі від коронавірусу

Більше 60 тисяч людей померли у світі від коронавірусу

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
19к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація