Карантинний рейд: поліція склала 355 протоколів на керівників розважальних та торгівельних закладів

Протягом двох діб правоохоронці перевірили понад 6,2 тисячі закладів.

В Україні останні два дні активно тривають рейди правоохоронців закладами громадського харчування та торгівлі. Перевірили понад 6,2 тисячі закладів. Склали 355 протоколів через порушення карантинних обмежень.

Про це повідомляє Управління комунікації Національної поліції України.

Загалом працює 640 рейдових груп поліцейських.

"Відповідно до постанови Кабінету міністрів України, поліцейські проводять перевірки суб'єктів господарювання щодо дотримання ними встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину. Правоохоронці перевірили майже 3500 закладів торгівлі, 2000 закладів харчування, 850 нічних клубів та розважальних закладів. За результатами перевірок поліцейські склали 355 адміністративних протоколів відповідно до ст. 44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення. З них 28 – на директорів розважальних закладів, 100 - керівників закладів громадського харчування та 227 – на директорів закладів торгівлі", - повідомили в Нацполіції.

Найбільше порушень виявили у Вінницькій, Львівській, Одеській, Тернопільській областях та Києві.

Загалом від початку введення карантину в Україні поліцейські склали 14569 адмінпротоколів та розпочали 176 кримінальних проваджень.

Санкція ст. 44-3 КУпАП передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (17-34 тис. грн) і на посадових осіб - від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (34-170 тис. грн).

У Нацполіції наголосили, що "продовжують здійснювати перевірки та закликають громадян дотримуватися обмежувальних умов адаптивного карантину".

Читайте також:

Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

Чи посилять карантин і які в МОЗ є сценарії щодо подальшої ситуації з коронавірусом – Віктор Ляшко

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація