Карантин в Україні: Степанов назвав орієнтовні дати, коли відбудуться наступні етапи послаблень

Дата публікації
Перегляди
6406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин в Україні: Степанов назвав орієнтовні дати, коли відбудуться наступні етапи послаблень

Фото: Associated Press

Кожен наступний етап зняття карантину залежатиме від досягнення показників, які розробляє МОЗ.

Міністерство охорони здоров’я України має орієнтовні дати переходу до наступного етапу зняття карантину, однак це буде можливо лише за умови досягнення певних показників.

Про це під час щоденного брифінгу заявив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

"В нас є чіткий алгоритм щодо зняття наших обмежень. Є різні показники, які впливатимуть на ці обмеження. Також в нас є прогнозовані дати, коли ми вважаємо, коли ми можемо досягнути цих показників. Контрольні дати, які ми розробили для себе, - це 22 травня, 1 червня, 11 червня і так далі. Але при досягненні цих показників", - заявив Степанов.

Міністр зазначив, що ця система показників буде прозорою – і їх презентують вже найближчими днями. А далі проситимуть Кабмін затвердити їх на рівні розпоряджень. Також у МОЗ наполягають на тому, щоб карантин був адаптивним, тобто послаблення обмежень у різних регіонах відбувались відповідно до темпів поширення коронавірусу та здатності медичної системи впоратись з цими темпами.

Нагадаємо, згідно з планом уряду, який від 11 травня передбачає п'ять етапів послаблення карантину, відновлення міжміського сполучення в Україні планується аж на третьому етапі, коли кількість тих, хто одужує, буде більшою за тих, хто захворів.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Дата публікації
Перегляди
6406
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація