Карантин у Європі: Німеччина послаблює пропускний режим на кордонах

Дата публікації
Перегляди
912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин у Європі: Німеччина послаблює пропускний режим на кордонах

Фото: Associated Press

Поки узгоджено послаблення на кордонах з Францією та Австрією.

Німеччина послаблює пропускний режим на кордоні – нові правила почнуть діяти від суботи, 16 травня. Країна продовжує пом’якшувати загальнонаціональні карантинні обмеження.

Послаблення відбуваються попри те, що в Німеччині було зафіксовано сплеск захворюваності. Міністр закордонних справ країни Хорст Зеехофер анонсував у середу, що уряд погодив з посадовцями Франції та Австрії послабити режим на кордонах, пишуть Independent.

Повністю відкрити державний кордон уряд Німеччини запланував на 15 червня. Але, режим можуть знову посилити, якщо буде зафіксовано нові спалахи COVID-19. Обмеження на кордоні з Італією зберігатимуться на сьогоднішньому рівні, оскільки там одна з найгірших епідеміологічних ситуацій в Європі.

Міністерство внутрішніх справ також закликає уряд скасувати карантинні заборони на переміщення для гостей Євросоюзу, але лише для тих, хто перебуває в межах європейського блоку.

Нагадаємо, у Німеччині коефіцієнт зараження коронавірусом, відомий ще як індекс репродукції (R), опустився нижче 1. Раніше аналітики інституту Коха постійно наголошували, що для подолання пандемії потрібно, щоб індекс репродукції тривалий час тримався нижче позначки в 1.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
912
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація