Карантин у Європі: де запроваджено найжорсткіші та найслабші обмеження

Дата публікації
Перегляди
332
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин у Європі: де запроваджено найжорсткіші та найслабші обмеження

Фото: Associated Press

Найсуворіший карантин наразі діє у Італії.

Україна, згідно з індексом Оксфордського університету, належить до переліку країн Європи з найбільш м'якими карантинними обмеженнями. Також у ньому — Хорватія, Швейцарія, Бельгія та Франція. 

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов у Telegram та оприлюднив інфографіку із карантинними обмеженнями у європейських країнах.

"У низці країн Європи останнім часом ввели ще більш суворий та довготривалий карантин. Серед причин — ризики розповсюдження нового штаму COVID-19 та перевантаження медичної системи. Україна все ще належить до переліку країн з найбільш м'якими карантинними обмеженнями, згідно з індексом Оксфордського університету. Також у ньому — Хорватія, Швейцарія, Бельгія та Франція", — написав Немчінов.

Найсуворіший карантин наразі діє у Італії — у країні запроваджено загальнонаціональний локдаун і комендантську годину. Крім того, до країн із жорстким карантином належать Німеччина, Греція, Нідерланди, Австрія та Велика Британія.

Фото: Олег Немчінов/Facebook

Нагадаємо, міністр охорони здоров'я України Максим Степанов пояснив, що жорсткий карантин в Україні ввели через те, що очікують зростання кількості випадків коронавірусу після свят.

Жорсткий локдаун в Канаді: Андрій Шевченко про те, як змінилося життя місцевих

Жорсткий локдаун в Канаді: Андрій Шевченко про те, як змінилося життя місцевих
Наступна публікація