Послаблення карантину в Україні: які заборони і в яких регіонах скасовуються від 25 травня

Послаблення карантину в Україні: які заборони і в яких регіонах скасовуються від 25 травня

Фото: КМДА

Наразі в країні діє адаптивний карантин.

Від сьогодні, 25 травня, в регіонах України, які відповідають критеріям щодо показників захворюваності, заповненості ліжок у лікарнях та кількості тестувань, продовжується послаблення карантинних заходів. Йдеться про м. Київ, Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Івано-Франківську, Кіровоградську, Миколаївську, Одеську, Полтавську, Сумську, Тернопільську, Харківську, Херсонську, Хмельницьку, Черкаську та Чернігівську області. 

Так, від 25 травня у цих регіонах запроваджуються такі зняття карантинних обмежень

  • У Києві та Харкові від ранку запрацювало метро.
  • У регіонах України дозволено відновити роботу дитячих садків (остаточне рішення про початок діяльності дошкільних навчальних закладів залишається за місцевою владою). Так, у Києві відкриття садочків буде можливим для відвідування дітьми не раніше, ніж через 10-14 днів після рішення уряду (25 травня).
  • У Києві дозволено відновити роботи усіх ринків, сільськогосподарських ярмарків.
  • У Києві від сьогодні відкриються спортивні та дитячі майданчики у парках і скверах, а також біля прибудинкових територій. 
  • У Тернополі відновив роботу весь громадський транспорт та уся маршрутна мережа, а також відновлено доїзд до дач.

Зазначимо, що водночас Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Київська, Луганська, Львівська, Рівненська та Чернівецька області не готові до пом'якшення обмежень і залишились на попередніх умовах карантину. 

Нагадаємо, від 22 травня в Україні запроваджений другий етап послаблення карантину. Список, що запрацювало в Україні від 22 травня, читайте на ТСН.ua за цим посиланням

Столичний метрополітен відновив свою роботу після двомісячної перерви

Столичний метрополітен відновив свою роботу після двомісячної перерви

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація