Карантин не завадив юним музикантам із Запоріжжя грати концерти: вони перейшли в онлайн

Дата публікації
Перегляди
1268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Карантин не завадив юним музикантам із Запоріжжя грати концерти: вони перейшли в онлайн

Діти записують партії прямо у себе вдома.

В Запоріжжі учні дитячої філармонії записали спільний концерт на відстані — з власних помешкань. Юні музиканти скучили за виступами і виклалися на повну, тож їхній ролик лише за кілька днів набрав за сотню тисяч переглядів. Про те, як жага до музики перемагає карантин, у сюжеті ТСН 19:30.

Два десятки інструментів, майже бездоганне звучання та безліч захоплених відгуків у соцмережах: юні музиканти обходять карантинні обмеження в онлайні. До інтернет-концерту вони готувались трохи більше як тиждень.

Місяць учні музичних шкіл навчаються в умовах карантину. Через епідемію скасували не лише репетиції, а й навіть заплановані гастролі. 

Ідею записати спільний виступ на відстані запропонувала мама одного з музикантів. У дитячій філармонії кажуть: діти настільки втомились без концертів, що зголосилися без жодних роздумів.

Діти самі обрали композицію. А партію кожному роздали педагоги. Результат виявився неочікуваним: "The Beatles" у виконанні дитячого оркестру побили всі рейтинги усіх шкільних виступів. Юні музиканти зізнаються, що скучили за слухачами, тож викладалися на повну.

"Коли ти один, тобі просто треба записати здати партію — під метрономом ми в навушниках стоїмо, щоб не збиватися з ритму і темпу. Ось ми записуємо і надсилаємо. Але це взагалі не ті емоції, коли ми перебуваємо разом та робимо красиву музику", — каже саксофоніст Матвій Журавльов.

Наразі єдина мрія дітей – аби карантин завершився якомога швидше. А поки він триває, вони готуються викласти в мережу вже другий дистанційний виступ. Композицію тримають поки у секреті.

Кореспондент ТСН Яків Носков

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Карантин в Україні 2020
Дата публікації
Перегляди
1268
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація