Карантин дубль-2: Шмигаль заявив про можливе призупинення громадського транспорту в деяких регіонах

Карантин дубль-2: Шмигаль заявив про можливе призупинення громадського транспорту в деяких регіонах

Фото: УНІАН

Це залежатиме від певних показників.

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль не виключає, що у деяких регіонах можуть знову зупинити громадський транспорт через поширення коронавірусу. За його словами, наразі уряд перейшов до "адаптивного карантину" і застосовує жорсткіші обмеження лише локально.

Про це він повідомив в інтерв'ю BBC News Україна.

"Є зростання кількості хворих. Щодо закриття транспорту - це можливо в деяких містах та областях. Не виключено, що в окремих містах або областях доведеться за рішенням місцевих комісій повернутись до закриття транспорту", - зазначив прем'єр.

Шмигаль додав, що все залежатиме від завантаженості ліжкомісць у лікарнях, темпів приросту хворих та низки інших показників.

Водночас рішення про закриття транспорту в Києві чи інших містах залежить від місцевої влади, для якої уряд є "помічником".

"Ініціатором (закриття громадського транспорту - ред.) має стати київський міський голова. Якщо ми бачитимемо, що є загроза розвитку епідемії в гіперболічному масштабі, то даватимемо рекомендації або й запроваджуватимемо карантинні обмеження на державному рівні", - зазначив Шмигаль.

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

Україна знову встановлює коронавірусний антирекорд - 1109 випадків за добу

Нагадаємо, 25 травня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що в Україні ситуація з коронавірусом настільки погіршилася, що вже готують лікарні до другої та третьої хвилі.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація