Карантин через коронавірус: як уникнути домашніх сварок та не розлучитися після самоізоляції

Карантин через коронавірус: як уникнути домашніх сварок та не розлучитися після самоізоляції

Фото: creu.ru

ТСН продовжує спецпроєкт "Карантин". 

На час карантину українцям варто запастися не тільки продуктами та спиртом, а ще й терпінням, бо досвід Китаю, США та Європи показує: самоізоляція спровокувала хвилю домашніх сварок. 

П'ятеро журналістів ТСН у спецпроєкті "Карантин" розкажуть про те, як адаптуватися до нової реальності в боротьбі з епідемією коронавірусу. Про те, як не розлучитися після карантину, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Уже два тижні кореспондентка ТСН Марина Макущенко з чоловіком та донькою вдома. Вона готова ділитися досвідом.

"Ще в перший день карантину, за кілька годин до закриття, я накупила паперу. Не такого, як ви подумали, а для малювання, - розповідає Марина. - Розуміла, що дитину в карантині доведеться розважати більше ніж зазвичай". 

Під час карантину журналістка із чоловіком працюють дистанційно. Кажуть, спершу думали, що їм пощастило: живуть у селі, є можливість вийти на вулицю. Проте маленька донечка вдома нудьгує й часом вдається до маніпуляцій.

"Коли ми на роботі - ми теж відпочиваємо від дітей. Злість, якщо з'являється, то це означає, що порушені кордони. Це не тому, що ви погана матір і ненавидите свою дитину. Це про кордони, коли потрібно видихнути та пояснити дитині, чому потрібно деколи побути на самоті", - пояснює сімейно-системна психологиня Оксана Королович.

Фахівець нагадує: під час карантину важливо не забувати про партнера. Адже, хоча ми позбавлені звичних аспектів життя: друзів чи, наприклад, хобі, тепер у нас є можливість побути вдвох. 

Які ще поради дають фахівці та як із карантином борються сімейні пари в Італії та Україні - дивіться у сюжеті ТСН.ua.

"Карантин": як уникнути домашніх сварок під час самоізоляції   

"Карантин": як уникнути домашніх сварок під час самоізоляції   

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.

Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Кореспондентка ТСН Марина Макущенко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація