Канада готується заборонити авіарейси з Великої Британії через мутований коронавірус - АР

Канада готується заборонити авіарейси з Великої Британії через мутований коронавірус - АР

Фото: Associated Press

За словами Бориса Джонсона, новий генетичний варіант коронавірусу може бути на 70% більш заразним.

Канада готується заборонити пасажирські рейси з Великої Британії у зв'язку із новим штамом COVID-19.

Про це із посиланням на власні джерела повідомляє The Associated Press.  

Раніше авіаційне сполучення із країною також вирішили обмежити у Франції, Німеччині, Італії, Нідерландах, Бельгії, Австрії, Ірландії, Хорватії та Болгарії.

Оновлення:

Канада офіційно призупинила польоти з Великої Британії на 72 години. За словами прем'єр-міністра країни Джастіна Трюдо, обмеження набудуть чинності в неділю опівночі за місцевим часом. Водночас мандрівники, які прибули до країни в неділю, пройдуть "вторинний огляд та інші заходи охорони здоров'я".

Окрім того, як пише The Guardian, про призупинення усіх рейсів до Великої Британії заявили у Колумбії та Саудівській Аравії. Туреччина ж анонсувала тимчасове припинення польотів як з Великої Британії, так і з Нідерландів, Данії та Південної Африки.

Раніше прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон заявив, що в країні виявили новий генетичний варіант коронавірусу, який може бути на 70% більш заразним. Він такого оголосив про те, що Лондон та частини південно-східної та східної Англії перейдуть на обмеження "четвертого рівня", а всі не критичні для життя людей магазини закриються від неділі, 20 грудня.

Як повідомлялося, новий штам коронавірусу вже виявили щонайменше в шести країнах на трьох континентах - у Європі, Австралії та Африці. 

У Великій Британії, зокрема, заявили, що новий штам коронавірусу, який наразі циркулює в деяких частинах країни, "вийшов з-під контролю". 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) у неділю, 20 грудня, закликала європейські країни посилити заходи у боротьбі з коронавірусом через появу у Великій Британії його нового штаму. 

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

У Європі планують розпочати вакцинацію від коронавірусу з 27 грудня

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація