Камбоджа стала другою країною у світі, яка оголосила про одужання всіх інфікованих коронавірусом

Камбоджа стала другою країною у світі, яка оголосила про одужання всіх інфікованих коронавірусом

Фото: Associated Press

У країні було 122 інфікованих COVID-19.

Камбоджа заявила про одужання всіх хворих від коронавірусу. У країні було 122 інфікованих COVID-19. Жодного смертельного випадку не було зафіксовано. 

Яка ситуація з COVID-19 в інших країнах світу  — в сюжеті ТСН.19:30.

У Німеччині почали скасовувати контроль на кордонах. Від німецького міста Констанц до Швейцарії сотня метрів. Від середини березня сполучення між країнами було заборонене, а щойно почали прибирати паркани, місцеві жителі вийшли відсвяткувати цю подію. "Дивитись на паркан та поліцейські патрулі було дуже дивно, бо раніше таке навіть уявити було неможливо. Тепер ми щасливі, що знову можемо побачитись, випити шампанського і відчути цю свободу", - каже мешканець міста Констанц.

Уже з понеділка подорожувати в середині Італії зможуть її громадяни. 18 травня в країні  почнеться наступна фаза послаблення карантину: відкриються крамниці, бари, ресторани, салони краси та музеї. Громадян з інших країн, щоправда поки що лише з ЄС, Італія готується пускати від 3 червня. За час епідемії, за найскромнішими підрахунками італійська туристична сфера втратила понад 30 мільярдів євро.

Від сьогодні греки знову можуть насолоджуватись пляжним відпочинком. У Греції спека у 35 градусів, а тому на узбережжі ажіотаж. Хоча після карантину пляжі працюють за новими правилами, зокрема, обмежена кількість людей та не менше метра відстань між лежаками.

Ще три трильйони доларів готуються виділити Сполучені Штати Америки на підтримку економіки. Законопроєкт пройшов конгрес, а далі його мають розглянути у сенаті. Дональд Трамп тим часом оголосив про початок "Операції надшвидкість» - так назвали американський проєкт із розробки протикоронавірусної вакцини вже до кінця року. “Хочу, щоб всім було зрозуміло: з вакциною чи без ми відкриваємось і цей процес уже почався. Зрештою, вакцини немає у багатьох випадках і коли приходить вірус чи грип ти з ними борешся”, - наголосив американський лідер. 

Сполучені Штати готові частково відновити фінансування Всесвітньої організації охорони здоров’я, але розмір внесків буде аналогічний тому, який сплачує Китай  - це приблизно 40 мільйонів доларів щороку. Раніше США віддавали у десять разів більше. Фінансування припинили в середині квітня – тоді Дональд Трамп звинуватив ВООЗ у змові з Китаєм, яка, на його думку, призвела до пандемії коронавірусу. 

Кореспондентка ТСН Катерина Трифоненко.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Наступна публікація