Камалія з чоловіком та мамою підхопили коронавірус

Камалія з чоловіком та мамою підхопили коронавірус

Камалія з чоловіком та мамою підхопили коронавірус

Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Співачка зізналася, що спершу скептично ставилася до вірусу.

Відома українська співачка Камалія повідомила юзерам невтішну новину.

Так, артистка, її чоловік Мохаммад Захур та мама підхопили коронавірус. Про це артистка написала у своєму Instagram та зазначила, що спершу скептично ставилася до вірусу.

Ось і наш будинок не минув COVID-19. Скажу відверто: раніше я ставилася до ситуації навколо вірусу досить скептично, але дотримувалася всіх норм карантину. Спочатку з'явилося багато випадків серед друзів моїх друзів, трохи пізніше - стали хворіти вже друзі, тепер - і наша сім'я. Хочу донести до всіх, що не можна ставитися до цього безтурботно! Ця зараза небезпечна тим, що багато людей приймають її спочатку за звичайну застуду, ГРВІ, отруєння - і не вживають жодних дій, продовжуючи заражати інших. Коли ж хвороба набирає обертів, стає дуже пізно, і тоді люди опиняються в реанімаціях з серйозними ускладненнями. Будьте пильними! Бажаю всім здоров'я, стійкого імунітету!

написала артистка
Фото: instagram.com/kamaliyaofficial

Прихильники сім’ї Камалії висловили свої співчуття в коментарях та побажали найшвидшого одужання. Також юзери поцікавилися, як почуваються члени родини та діти.

Мірабелла здорова, у Арабелли тест теж показав негативний результат, але у неї висока температура, кашель сильний, нежить. У моєї мами діагностували запалення легенів, вона переносить цю заразу важче за всіх

відповіла знаменитість

Нагадаємо, днями відомий український співак повідомив про зараження коронавірусом. Nikita Lomakin переносить хворобу досить легко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація