Ізраїль вводить третій за рік локдаун через поширення коронавірусу

Ізраїль вводить третій за рік локдаун через поширення коронавірусу

Фото: Associated Press

Обмеження посилять від 27 грудня.

Ізраїль від 17:00 неділі, 27 грудня, грудня вводить двотижневий локдаун задля протидії поширенню коронавірусу.

За посилення обмежень проголосував Кабінет з боротьби з коронавірусом, пише Haaretz.

Зазначається, що під час посилення обмежень заборонено виїжджати на відстань у понад кілометр від будинку. Заборонено відвідувати будинки інших людей, зокрема родичів. Для туристів закриють на відвідування Мертве море та Ейлат.

Під час локдауну працюватимуть підприємства і фірми, які не приймають відвідувачів. Продовжать роботу служби доставки та магазини, які безпосередньо не обслуговують клієнтів. Крім того, на робочих місцях зможуть перебувати не більше за 50% від усіх працівників.

Обмеження також поширяться на громадський транспорт. Громадянам не заборонятимуть індивідуально займатися спортом на відкритому повітрі без обмеження відстані. Дитячі садки та школи системи спеціальної освіти працюватимуть за звичайним розкладом.

Слід зауважити, що в Ізраїлі це вже третій локдаун від початку пандемії: перший був у березні, другий – наприкінці вересня. 

Як повідомлялося, 20 грудня 2020 року в Ізраїлі розпочали вакцинацію від коронавірусу. Щоб подолати COVID-19, який знов набирає обертів, щеплення планують робити приблизно 60 тисячам людей на день. Спочатку країна буде проводити імунізацію медичних працівників, а потім — людей похилого віку і групи ризику. Уряд Ізраїлю заявив, що забезпечив достатню кількість доз вакцини від Pfizer та Moderna для більшості з 9 мільйонів населення. 

В Ізраїлі вакцинуватимуть у прямому ефірі, а у Новій Зеландії із щепленням вирішили почекати

В Ізраїлі вакцинуватимуть у прямому ефірі, а у Новій Зеландії із щепленням вирішили почекати

Повʼязані теми:

Наступна публікація